Nietypowe usługi krawieckie

Z wyjątkiem miarowego szycia odzieży zajmujemy się najbardziej nietypowymi usługami krawieckimi.

U nas zlecisz:

Usługi krawieckie Gliwice

 

Najwyższa jakość usług krawieckich

Wieloletnie doświadczenie, rozwijające się na stabilnym gruncie umiejętności i kreatywnego podejścia do każdego zlecenia pozwala tworzyć dla Państwa firmę, oferującą najwyższy poziom usług krawieckich. Zajmujemy się tym, co Państwo projektujecie w myślach. Nietypowy zakres usług krawieckich oznacza, że możecie Państwo powierzyć nam każde zadanie, gdyż szycie jest dla nas nie tylko zawodowym obowiązkiem, ale przede wszystkim pasją. 

Co możemy dla Państwa zrobić?

Usługi krawieckie Gliwice – pracownia zlokalizowana w centrum miasta pozwala dotrzeć do nas z każdym pomysłem. Nie zajmujemy się miarowym szyciem odzieży, a wszelkimi, mniej lub bardziej typowymi usługami krawieckimi, dzięki którym odzież zostanie doskonale dopasowana, a otaczające Państwa tekstylia stworzą niepowtarzalny, wyjątkowy klimat we wnętrzach. Wszelkie, kreatywne pomysły staramy się zrealizować w oparciu o Państwa wizję. Dzięki zaangażowaniu w tworzenie czegoś wyjątkowego współpraca z każdym klientem jest dla nas niezwykłą przygodą i cennym doświadczeniem.

Zakres naszych usług krawieckich

Czy ujęcie zakresu usług krawieckich, które dla Państwa wykonujemy jest możliwe? Dzięki otwartości na wasze pomysły, nie możemy jednoznacznie określić tego, co możemy wykonać. W oparciu o wcześniejsze realizacje, pragniemy zaproponować takie usługi, jak:

 • wykonanie tekstylnych dachów huśtawek ogrodowych,
 • obszycie mebli ogrodowych, leżaków,
 • szycie pokrowców, w tym nietypowych,
 • wszywanie zamków, wymiana na nowe,
 • zwężanie i poszerzanie odzieży,
 • naprawa odzieży,
 • wszycie podszewki lub zamka błyskawicznego,
 • skracanie, zwężanie nogawek i rękawów.

Każdy pomysł jest wart uwagi

Zlecenia, które stanowią potencjalnie zadanie niemożliwe do wykonania, stanowią dla nas wyzwanie. Jeżeli spotkali się Państwo z opinią, mówiącą o tym, że czegoś nie da się przeszyć lub naprawić, warto skonsultować to z naszymi specjalistami. Dzięki osobistemu zaangażowaniu oraz pasji, która towarzyszy nam na co dzień, staramy się wykonać dla Państwa to, co może wydawać się wręcz niemożliwe. Czy zdarzyło się, że przed ważną okazją przygotowany ubiór uległ zniszczeniu? Warto zaufać specjalistom, którzy pomogą wyjść z opresji.

Rzetelnie, terminowo

Wielu z nas miało do czynienia z usługodawcą, który nie wywiązał się z założonego terminu realizacji zadania. Wybierając naszą ofertę usług krawieckich mają Państwo pewność, że zlecenie zostanie wykonane w terminie, z najwyższą starannością. Usługi krawieckie, zarówno nietypowe jak i takie, które muszą być wykonane szybko, jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa perfekcyjnie. Trwałość i wytrzymałość szycia daje poczucie komfortu, dlatego korzystanie ze sprawdzonych usług krawieckich jest istotne w perspektywie długoterminowej. 

Indywidualne podejście, z zaangażowaniem

Krawcowa, która poza zasadami, obowiązującymi w krawiectwie posiada wyjątkowy zmysł umiejętności dopasowania kroju do sylwetki wyróżnia się pasją, z którą tworzy dla Państwa stylizacje. Jeśli odzież nie leży tak, jak powinna, dzięki indywidualnemu podejściu dopasujemy ją do kształtów. Nie muszą Państwo ograniczać się typową rozmiarówką. Jeśli jakiś model odzieży nie leży perfekcyjnie, u nas nabierze kształtu, odpowiedniego do sylwetki. Nie warto rezygnować z doskonałego wyglądu, jeśli w Gliwicach można skorzystać z usług krawieckich, skrojonych na miarę. Na miarę Państwa potrzeb skroimy nie tylko zbyt szeroką marynarkę lub zepsuty zamek w materacu. Każde zlecenie to dla nas inspiracja. Tworzymy z pasją, którą widać w naszych realizacjach. Nietypowo, typowo, z zaangażowaniem. 

 

U nas zlecisz:

– uszycie przeróżnych pokrowców
– obszycie leżaków, mebli ogrodowych, dachów huśtawek.
– przeróbki odzieży i pościeli
– wymianę zamków i podszewek
– naprawa odzieży
– zwężenia i poszerzenia odzieży
– skracamy i rękawy i nogawki
– wszywamy zamki

Nietypowe usługi krawieckie

Uszyjemy pokrowce na najbardziej nietypowy przedmiot i obszyjemy każdy ogrodowy mebel czy leżak. Co prawda nie zajmujemy się szyciem odzieży na miarę, ale oferujemy wszelkie krawieckie przeróbki i naprawy.

 • Pokrowce – by chroniły i zdobiły
 • Nowe oblicze ogrodu i werandy
 • Przeróbki i poprawki krawieckie

Z myślą o indywidualnych potrzebach Klientów realizujemy zamówienia dotyczące najbardziej nietypowych usług krawieckich.

Pokrowce – by chroniły i zdobiły

Dzięki pokrowcom można chronić różnego rodzaju przedmioty codziennego użytku. Począwszy od foteli samochodowych, poprzez ubrania i meble aż po hamaki, narty czy instrumenty muzyczne.

Swoje usługi oferujemy bez względu na wielkość i inne parametry rzeczy, która wymaga wymiany lub nowego pokrowca.

Niestety – właśnie pokrowce, chroniąc swą zawartość bardzo często ulegają przetarciom i innym zniszczeniom. Wysłużony pokrowiec nie tylko nie wygląda ładnie ale przestaje też spełniać swoje funkcje. Dlatego, co jakiś czas, warto przemyśleć wymianę pokrowca no nowy. Jednocześnie nie zawsze możliwe jest kupno gotowego pokrowca na miarę indywidualnych potrzeb. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest – zlecenie jego uszycia.

Coraz większą popularnością wśród naszych Klientów cieszy się możliwość uszycia (jednego lub więcej) kompletu na meble wypoczynkowe do salonu. Dzięki wymianie pokrowców na fotelach, sofie czy kanapie można uzyskać we wnętrzu zupełnie nowy i co najważniejsze, wymarzony efekt. W związku z tym, że profesjonalnie zajmujemy się również aranżacją wnętrz – służymy pomocą przy doborze pokrowców, które nadadzą pokojowi dziennemu zupełnie nowego oblicza.

Nie bez powodu coraz powszechniejsze w prywatnych jadalniach, salonach czy kuchniach są również pokrowce na krzesła. Okazało się bowiem, że ich elegancja i praktyczność sprawdza się nie tylko w restauracjach.

Nowe oblicze ogrodu i werandy

Meble ogrodowe lub te, z których korzystamy podczas odpoczynku na werandzie, niszczą się często szybciej niż te znajdujące się wewnątrz. Wystawione na działanie różnych warunków atmosferycznych i swobodę korzystających z nich użytkowników szybko nadają się do naprawy, lub do wyrzucenia. Oferujemy pokrowce na różne rodzaje wyposażenia rekreacyjnego – również na te stanowiące elementy przydomowego placu zabaw dla dzieci.

Dzięki nowym obszyciom – nawet najstarsza ławka czy ogrodowe krzesło zyska na estetyce i funkcjonalności. A odpoczynek i uczty na świeżym powietrzu będą jeszcze przyjemniejsze.

Przeróbki i poprawki krawieckie

Naszym Klientom oferujemy również naprawę, przeróbki i poprawki części garderoby. Mimo szerokiej oferty sklepów odzieżowych, bardzo często w przypadku drobnych uszkodzeń nie ma potrzeby wyrzucania ulubionej sukienki, spodni czy marynarki. Oferujemy usługi krawieckie polegające na przeróbkach odzieży jak i pościeli. A także: wymianie i wszywaniu zamków, zapięć i podszewek. Profesjonalnie zwężamy i poszerzamy: spodnie, sukienki, spódnice, marynarki, kostiumy – tak by idealnie leżały na sylwetce. W razie potrzeby skracamy również nogawki i rękawy. Każde zlecenie traktowane jest w sposób indywidualny – zarówno to niewielkie jak i wymagające sporego nakładu pracy.