DEKORA STUDIO
Studio Dekoracji Wnętrz


ul. Studzienna 3
44-100 GLIWICE
tel./fax: 32 231 74 87
e-mail: dekorastudio@vp.pl
wykonanie: kotonski.pl

 

Usługi krawieckie w Gliwicach

Dekora Studio

Jednym z filarów kompleksowej obsługi oferowanej przez Dekora Studio są profesjonalne usługi krawieckie. Obejmują one przygotowanie zarówno typowych, najczęstszych przeróbek odzieżowych, jak i realizację zleceń w zakresie znacznie mniej standardowych usług. Oferta przeznaczona jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych zainteresowanych tego typu usługą na obszarze Gliwic. Nasze ogromne doświadczenie powoduje, że możemy się podjąć każdego zlecenia.

 

Kompleksowa przeróbka odzieży

Bogata oferta sklepów odzieżowych zachęca do przeprowadzania dużych zakupów. Najbardziej atrakcyjne ceny spotkać można podczas sprzedaży sezonowych. Promocje wiążą się jednak z nieco bardziej zawężonym wyborem pod względem dostępnych rozmiarów sprzedawanych ubrań. W związku z tym nie zawsze możliwe jest znalezienie elementów stroju idealnie dopasowanych do parametrów sylwetki. Nierzadko problem z dopasowaniem posiadanej rozmiarówki pojawia się dopiero z czasem, w wyniku częstego użytkowania lub poluzowania zszyć. Ubrania posiadają również rozmaite fabryczne wady i mankamenty, które mogą być zbyt widoczne i utrudniać noszenie ubrania. Wszystkie te problemy wymagają profesjonalnej, dyskretnej oraz niewidocznej przeróbki.

 

Usługi krawieckie Gliwice

Właśnie w takich sytuacjach przeprowadzane są kompleksowe usługi krawieckie. Nawet stosunkowo niewielka przeróbka może się przyczynić do poprawy kroju i fasonu ubrania. Aby sprostać wymaganiom klientów, wszystkie usługi realizowane są w fachowej pracowni przez wykwalifikowanych specjalistów, korzystających z profesjonalnych przyrządów i akcesoriów. Gliwice to miasto, które może się pochwalić dostępnością jednego z najlepiej zorganizowanych i wyposażonych zakładów oferujących kompleksową obsługę krawiecką. Dekora Studio w Gliwicach jest w stanie zadowolić wszystkich wymagających klientów, którzy zainteresowani są wykonaniem usług realizowanych w oparciu o ponad trzydziestoletnie doświadczenie.

 

Usługi krawieckie - maszyna krawiecka podczas pracy

 

Usługi krawieckie Dekora Studio

Bardzo często ubranie jest nieco zbyt szerokie, odrobinę za długie lub przeciwnie - zdecydowanie zbyt ciasne lub za krótkie. Standardowe usługi krawieckie wykonywane przez Dekora Studio to między innymi:
  • skracanie zbyt długich nogawek i rękawów
  • skracanie spódnic, płaszczy i koszul
  • zwężanie i taliowanie odzieży
  • wymiana podszewek i zamków
  • wymiana i przesuwanie guzików
  • naszywanie łat

 

Przeprowadzenie fachowych przeróbek pozwala również na naprawianie odzieży uszkodzonej. Nanoszone w ten sposób poprawki umożliwiają pozbycie się przetartych brzegów mankietów koszuli czy niezauważalne usunięcie dziur z markowych dżinsów. Pomysłowe ukrywanie defektów, precyzyjne naprawianie ubytków oraz niezwykle sprytne maskowanie ewentualnych doszyć to tylko niektóre ze sposobów fachowego naprawiania odzieży. Pracownia krawiecka funkcjonująca w Dekora Studio zajmuje się nie tylko przeróbkami odzieży, ale również zasłon, pościeli czy obrusów. Kompleksowe usługi krawieckie obejmują obszywanie łóżek, stołów, leżaków oraz huśtawek ogrodowych, a także szycie różnego rodzaju pokrowców wysokiej jakości, w tym również samolotowych.

 

Oferujemy także firany i rolety rzymskie. Zapraszamy
 
ul. Studzienna 3; 44-100 Gliwice; Telefon/fax: 32 231 74 87