Nietypowe usługi krawieckie

Z wyjątkiem miarowego szycia odzieży zajmujemy się najbardziej nietypowymi usługami krawieckimi. U nas zlecisz:

– uszycie przeróżnych pokrowców
– obszycie leżaków, mebli ogrodowych, dachów huśtawek.
– przeróbki odzieży i pościeli
– wymianę zamków i podszewek
– naprawa odzieży
– zwężenia i poszerzenia odzieży
– skracamy i rękawy i nogawki
– wszywamy zamki

Nietypowe usługi krawieckie

Uszyjemy pokrowce na najbardziej nietypowy przedmiot i obszyjemy każdy ogrodowy mebel czy leżak. Co prawda nie zajmujemy się szyciem odzieży na miarę, ale oferujemy wszelkie krawieckie przeróbki i naprawy.

  • Pokrowce – by chroniły i zdobiły
  • Nowe oblicze ogrodu i werandy
  • Przeróbki i poprawki krawieckie

Z myślą o indywidualnych potrzebach Klientów realizujemy zamówienia dotyczące najbardziej nietypowych usług krawieckich.

Pokrowce – by chroniły i zdobiły

Dzięki pokrowcom można chronić różnego rodzaju przedmioty codziennego użytku. Począwszy od foteli samochodowych, poprzez ubrania i meble aż po hamaki, narty czy instrumenty muzyczne.

Swoje usługi oferujemy bez względu na wielkość i inne parametry rzeczy, która wymaga wymiany lub nowego pokrowca.

Niestety – właśnie pokrowce, chroniąc swą zawartość bardzo często ulegają przetarciom i innym zniszczeniom. Wysłużony pokrowiec nie tylko nie wygląda ładnie ale przestaje też spełniać swoje funkcje. Dlatego, co jakiś czas, warto przemyśleć wymianę pokrowca no nowy. Jednocześnie nie zawsze możliwe jest kupno gotowego pokrowca na miarę indywidualnych potrzeb. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest – zlecenie jego uszycia.

Coraz większą popularnością wśród naszych Klientów cieszy się możliwość uszycia (jednego lub więcej) kompletu na meble wypoczynkowe do salonu. Dzięki wymianie pokrowców na fotelach, sofie czy kanapie można uzyskać we wnętrzu zupełnie nowy i co najważniejsze, wymarzony efekt. W związku z tym, że profesjonalnie zajmujemy się również aranżacją wnętrz – służymy pomocą przy doborze pokrowców, które nadadzą pokojowi dziennemu zupełnie nowego oblicza.

Nie bez powodu coraz powszechniejsze w prywatnych jadalniach, salonach czy kuchniach są również pokrowce na krzesła. Okazało się bowiem, że ich elegancja i praktyczność sprawdza się nie tylko w restauracjach.

Nowe oblicze ogrodu i werandy

Meble ogrodowe lub te, z których korzystamy podczas odpoczynku na werandzie, niszczą się często szybciej niż te znajdujące się wewnątrz. Wystawione na działanie różnych warunków atmosferycznych i swobodę korzystających z nich użytkowników szybko nadają się do naprawy, lub do wyrzucenia. Oferujemy pokrowce na różne rodzaje wyposażenia rekreacyjnego – również na te stanowiące elementy przydomowego placu zabaw dla dzieci.

Dzięki nowym obszyciom – nawet najstarsza ławka czy ogrodowe krzesło zyska na estetyce i funkcjonalności. A odpoczynek i uczty na świeżym powietrzu będą jeszcze przyjemniejsze.

Przeróbki i poprawki krawieckie

Naszym Klientom oferujemy również naprawę, przeróbki i poprawki części garderoby. Mimo szerokiej oferty sklepów odzieżowych, bardzo często w przypadku drobnych uszkodzeń nie ma potrzeby wyrzucania ulubionej sukienki, spodni czy marynarki. Oferujemy usługi krawieckie polegające na przeróbkach odzieży jak i pościeli. A także: wymianie i wszywaniu zamków, zapięć i podszewek. Profesjonalnie zwężamy i poszerzamy: spodnie, sukienki, spódnice, marynarki, kostiumy – tak by idealnie leżały na sylwetce. W razie potrzeby skracamy również nogawki i rękawy. Każde zlecenie traktowane jest w sposób indywidualny – zarówno to niewielkie jak i wymagające sporego nakładu pracy.